הערכת שווי חברות

בין אם מדובר בשוויו של עסק, שווי מותג או שווי תוכנית תגמול, מדידת שווי היא פעולה הממוקמת גבוה בסדר היום של חברות וארגונים. הערכת שווי המגובה בידע מעמיק וניסיון רב, עשויה להטות את הכף בכל הקשור להחלטות הנוגעת למיזוג, רכישה או השתלטות, לבחינה של ירידת ערך, להערכת נכס לא מוחשי או לצורכי מס.

 

מומחי פרומתאוס יתנו בידיכם, בעלי ומנהלי החברות, את המידע האמין והמקצועי ביותר, אשר יאפשר לכם לקבל את ההחלטות העסקיות הנכונות בזמן אמת. לצוות הפירמה ניסיון רב בליווי חברות בעבודות כלכליות וחשבונאיות המוגשות לרשות ניירות ערך בארץ ול-SEC בארצות הברית, וכן לרשויות המס בישראל ובארה"ב, דבר המאפשר לנו לייעל את תהליכי העבודה מול הגופים הרגולטוריים השונים.

השירותים שאנו מספקים במסגרת הערכת שווי חברות:

  • הערכת שווי חברות לצרכים חשבונאיים על פי דרישות התקנים הבינלאומיים, האמריקניים והישראלים – לפרומתאוס ניסיון רב בעבודה עם חברות הנסחרות בבורסה הישראלית, בנאסד"ק ובלונדון, וכן ידע מעמיק בתקנים השונים, כמו גם במענה לרשויות הרגולטוריות המקומיות.
  • הערכת שווי לצורך חלוקה עסקית ופיצולים (Spin-off) – הערכות שווי לחלוקה עסקית ולצורך פיצולים הינן רלבנטיות גם לצרכי קבלת החלטה וכן לצרכי מס הכנסה. שותפי המשרד צברו ניסיון רב ומוצלח בהכנת הערכות שווי מסוג זה.
  • הערכות שווי חברות לצורך הנפקה.